Игорь Дмитриев

Виконується деякий дослід, в якому випадкове явище А може наступити з імовірністю р=0,3. Дослід повторюється у незмінних

задача по теории вероятности

Виконується деякий дослід, в якому випадкове явище А може наступити з імовірністю р=0,3. Дослід повторюється у незмінних умовах 2000 разів. Знайти, яке відхилення відносної частоти появи явища А від р=0,3 можна .сподіватися з ймовірністю 0,6.

Марьяна

Шоооооо?