Алексей Пасечный

как читается по русски?

in my vrew to eat meat right because it contains a lot of protein and this is very good for the body! I think the meat is not obzharinoe s top in oil, and it is better to sit a piece of cooked meat is good for our organism

Dorin

I think the meat is not obzharinoe s top in oil ты откуда это взял? obzharinoe xDDDDDDDD