Наталия Пахомова

Кто поет в песне "I Wouldn't Want To Be Like You" группы The Alan Parsons Project

Шахбанова Мугинка

Ленни Закатек (Lenny Zakatek)
В 1977 году, Zakatek был студийным вокалистом в The Alan Parsons Project
In 1977, Zakatek became a studio vocalist for The Alan Parsons Project, singing on many of their hits over a ten-year period. He was featured on twenty four songs on eight of The Alan Parsons Project albums, which included the hits "I Wouldn't Want To Be Like You"