Людмила Чепурина

Помогите решить задачки по геометрии!

1)В правильній трикутній піраміді двогранний кут при основі дорівнює L(альфа). знайдіть об, єм піраміди, якщо відстань від середини її висоти до апофеми дорівнює d.
2)Основа піраміди - рівнобедрений трикутник з бічною стороною b і кутом при вершині Б (бета) . Всі бічні ребра піраміди нахилені до площини основи під кутом L(альфа) . Знайдіть об, єм піраміди.

Татьяна Никольская

Подавляющее большинство отвечающих здесь (помогающих разобраться и решить) , украинского не знают.

Я могу посмотреть Гугл - переводчиком вашу задачу. Но почему Я. Не проше ли вам самой перевести на русский, даже просто переводчиком, а потом выкладывать сюда?

Ведь вероятность получить ответ, совет, решение намного больше.