Сюлейман

поставить в пассивный залог пожалуйста?

we have tested the efficacy of methotrexate in corticosteroid resistant polymyositis.previopus reports have suggested a high degree of correlation between the enzymes.

El
Elcsandr

The efficacy of methotrexate in corticosteroid resistant polymyositis have been tested (by us)
A high degree of correlation between the enzymes have been suggested by previous reports.