Анатолий Павлович

проверьте пожалуйста английский. . тут правильно?

You are good player. You play well. Ты хороший игрок. Ты играешь хорошо.
From what town where are you from? Из какого ты города?
How long have you been playing in this game? Как давно ты играешь в эту игру?
My internet does work badly in the night and well in the moorning. Мой интернет работает вечером плохо, но хорошу днём.
Tilo to chat us from scene in English but nobody understood him. Тило общался со сцены с нами на английском, но никто не понимал его.

Дмитрий

1) you're a good player . you play good
2)From some of you in the city?
3)How long have you been playing this game?
4) My Internet works in the evening bad, but a good day.
5)Thilo talked from the stage with us in English, but no one understood it.
Вот так и это правильно!

Алеша

4. My internet works bad at night and well in the morning. - можно еще так перевести варианты перевода самые удачные у Ивана Кузнецова на мой взгляд))

Саша

2. What town are you from?
3. How long have you been playing this game?
4. My internet works bad in the nighttime but well in the morning.
5. Tilo talked to us from the stage in English but nobody understood him.

Out of all religions I prefer buddhism.
Ordinary people или common people.
In не надо, потому что в английском play непереходный глагол и предлога не требует.

Lemand

From what town where are you from? Один фром лишний точно. What city are you from? ( Возможно так)