Лилия Павлова

Имею трудности с переводом текста с английсткого. Нужно выполнить адекватный перевод. Я не справляюсь.

14. Termination
You agree that SITE may, under certain circumstances and without prior notice, immediately terminate your SITE account and access to the Service. Cause for such termination shall include, but not be limited to, (a) breaches or violations of the TOS or other incorporated agreements or guidelines, (b) requests by law enforcement or other government agencies, (c) a request by you (self-initiated account deletions), (d) discontinuance or material modification to the Service (or any part thereof), (e) unexpected technical or security issues or problems, and (f) extended periods of inactivity. Termination of your SITE account includes (a) removal of access to all offerings within the Service, including but not limited to SITE message boards, (b) deletion of your password and all related information, files and content associated with or inside your account (or any part thereof), and (c) barring further use of the Service. Further, you agree that all terminations for cause shall be made in SITE' sole discretion and that SITE shall not be liable to you or any third-party for any termination of your account, any associated email address, or access to the Service.

НЕ
Наталия Евсеева

Что тебе сказать? Печально!

Олег Четвертной

Переводчик промт тебе в помощь

Kalve .

14.Удаление.
Вы соглашаетесь, что по некоторым причинам и без них немедленно удаляется ваш аккаунт и доступ к сайту. Причина удаления будет включать, но не будет ограничиваться: а) нарушениями соглашений. б) нарушениями закона, в) сделанный вами запрос о удалении вашего аккаунта, г) прекращение работы или существенные изменения сервиса, е) неожиданные технические изменения, изменения защиты или проблемы, ж) длительные периоды неактивности. Удаление вашего аккаунта включает: а) отсутствия доступа ко всем предложениям сервиса, включая, но не ограничиваясь получением сообщений от членов сообщества, б) удаление вашего пароля или другой связанной информации, файлов и их содержимого, связанного с вашим аккаунтом, с) блакирование дальнейшего использования сервиса. Далее вы соглашаетесь, что удаление по указанным причинам делается правомерно и что сайт не будет нивчем обязан вам или какому-нибудб третьему лицу за удаление вашего аккаунта и любых электронных адресов или запрета доступа к сервису.