Юлия Воропаева

Представники роду Rhodotorula та їх практичне використання у біотехнології?? Будьласка, хто знає допоможіть!!!

Аза Моргошия

Це род дріжджів-базидіоміцетів з класу Urediniomycetes. Вони накопичують усередині клітин каротиноїди, зокрема, бета-каротин, тому яскраво пофарбовані. Застосування в біотехнології, відповідно, - культивування для отримання каротиноїдів. Використовують, наприклад, R. rubra, R. glutinis. Деякі представники патогенні.