Павел Троицкий

Подумайте що дае людині дотримання норм християнсткой морали. Чи збігаються норми такої моралі із загально людьськими

Подумайте що дае людині дотримання норм християнсткой морали. Чи збігаються норми такої моралі із загально людьськими цінностями?

Mariya Yumaeva

Нормы христианской морали - в заповедях Христа : "не убий", почитай родителей своих.. . Разве не по таким меркам должен жить каждый человек?
Обов"язково збігаються.