Мария Перепелова

1. Що являли собою Олімпійські ігри у стародавній Греції?

Наталья Бутылкина

Олімпійські ігри античності були низкою змагань, що проводилися між представниками кількох міст-держав і царств Стародавньої Греції, які мали, здебільшого, атлетичний характер, а також змагання борців та перегони колісниць. На час Олімпійських ігор всі воєнні конфлікти між містами-державами, які брали участь у змаганнях, припинялися до їх закінчення.

дивись

Юрий Пасичник

Ты что!!!! Это секретная информация!

Ма
Мария

Ооо это было что то страшное, раньше их не ограничивали особыми правилами. Взять к примеру борьбу: бойцы могли спокойно ломать друг другу пальцы и выдавливать глаза, так что этим все сказано:)