Надежда Моисеева

Після проведення обовязкової сертифікації партії цибулі виробництва Єгипту у видачі сертифіката відповідност відмовленно

Після проведення обовязкової сертифікації партії цибулі виробництва
Єгипту за замовленням торговельно-закупівельної організації "Чара" у
видачі сертифіката відповідності територіальним органом із сертифікації
відмовленно. Підставою для цього рішення було виявлення факту залучення
до розгляду протоколу випробувань посадових осіб, які безпосередньо
бради учать у випробуваннях продукції.
Запитання:
1. Чи є правомірною відмова у видачі сертифіката відповідності? Обгрунтуйте відповідь
2. Визначте порядок та форму апеляції рішення.
3. Які показники якості цибулі повинні досліджуватись при обовязковій сертифікації?
4. Охарактеризувайте порядок розрахунків між органам із сртифікації та заявником.
5. Наведіть реквізити сертифіката відповідності

Александр Валинуров

Здесь люди из разных стран, в каждой закон свой; неплохо б указывать, по закону какой страны нужен ответ, а то по умолчанию все будут считать, что по российскому.
И ломать голову, с чего это чудик-юрист решил по-украински изъясниться на российском ресурсе.

Рустам Фазлиев

man ļjti gridos.,ej dirsu, козел