Сергей Ганоль

Військова частина здійснює добування підземної води для миття незначної частини воїнської техніки та є поставником води

Військова частина здійснює добування підземної води для миття незначної частини воїнської техніки та є поставником води для задоволення питних господарсько-битових та комунально-битових потреб місцевого населення села, де знаходиться військова частина.
Чи повинна така військова частина сплачувати збір за геолого-розвідувальні роботи виконані за рахунок держави?

За
Замира

Как замечательно что армия занялась чем-то полезным, а особенно поставками чистой подземной воды. Главное чтобы она вся на офицерский УАЗик не ушла)))