Сергей Павлов

ПОМОГМИТЕ РЕШИТЬ!!)) ) ОЧЕНЬ НУЖНО! ! Необхідно отримати хлорне вапно масою 508г. У лабораторії є кальцій, вода,

манган 4 оксид, 70%-ний розчин сульфатної кислоти (р=1,617г/см3), натрій хлорид. Яка маса (г) кальцію, води та манган 4 оксиду і який об'єм (см3) розчину сульфатної кислоти необхідний для цього? ? ЗАРАНЕЕ БОЛЬШОЕ СПАСИБО!!)

Анна Фомина

задачи для того, что бы самой решать!!