Doniyor Uz

Встановіть, скільки одиниць упаковки необхідно відкрити та якою повинна бути маса середнього зразка

Встановіть
,скільки одиниць упаковки необхідно відкрити та якою повинна бути маса
середнього зразка під час перевірки якості карамелі розфасованої в ящиках масою
по 14 кг таких видів «Спотиткач» -27 ящиків» Лимонна» -15 ящиків.

Nyo

Для ответа нужно представлять полное условие

Николай Моложон

Це, взагалі, російськомовний проект, не варто дратувати людей...