Юлия Ягодкина

Помогите решить математику нужно срочно!

Тема: Пряма на площинi Кривi другого порядку Дано: вершини трикутника АВС Знайти: 1) рiвняння сторони АВ 2) рiвняння висоти СН 3) рiвняння медiани АМ 4) точку перетину медiани АМ та висоти СН 5) рiвняння прямої , що проходить через точку С i паралельно сторонi АВ А (4 ; 1 ) В (-3 ; -1 ) С (7 ; -3)

Виктория Гнусарькова

Не понятно в чем конкретно нужна помощь? Что то не получается? Или что то не понятно? Как определишся - пиши в агент.