Дмитрий Кузькин

Химия задачи на Спалення (сгорание)

1----в наслідок спалення 2,3 г речовини утворилося 4,4 г Оксиду Карбону (4) і 2.7 г Води. Густиназа повітрям становить 1,59(н. у) . Визначити молекулярну формулу органічної речовини.
2----Етиленовий вуглеводень масою 2,8г приєднує 2,24л хлору. Знайти молекулярну формулу сполуки.
3----При спалюванні 56 л вуглеводню утворилось 16,8 л вуглекислого газу (н. у. ) і 18 г води. Відносна густина за вуглекислим газом = 1. визначити молекулярну формулу органічної речовини.
Это из ооочень старой книжки-10 клас .Загальні відомості про неметали та їх сполуки. Органічні сполуки. Самостоятельная робота № 2. Вар. 5 зад. 1 и Вар. 6 зад. 1 и 2.))))

Дмитрий Меркулов

А по-русски можно? Пожалуйста!

Николай Илюшкин

я в 6 у нас нет химии прогульщик делай сам всё в учебниках есть читай!!!!