Lion

5 кількісних прикметників і 5 порядкових прикметників (p.s очень нужно, срочно, пожалуйста примеры пару очень прошу)

Сергей Рябцев

Прикметники не бувають ні кількісні, ні порядкові, натомість кількісними і порядковими бувають числівники.
КІЛЬКІСНІ числівники вказують на кількість - один, два, три, чотири.. . сто. двісті й таке інше.
ПОРЯДКОВІ числівники вказують на порядок - перший, другий, третій, четвертий.. . сотий, двохсотий й таке інше.