Андрей Таранин

Сформувати динамічний масив. Знищити всі непарні елементи. С

Сформувати динамічний одновимірний масив, знищити всі непарні елементи.
Сформувати динамічний двовимірний масив, додати рядок після рядка, що містить найбільший елемент.

С++

Сформировать динамический одномерный массив, уничтожить все нечетные элементы.
Сформировать динамический двумерный массив, добавить строку после строки, содержащей наибольший элемент.

Елена Бабрицкая

#include

using namespace std;

int main() {
srand(time(0));
cout << "размер массива? ";
int n;
cin >> n;
cout << "массив: \n";
int *a = new int[n];
for (int c = 0; c < n; ++c) cout << (a[c] = rand() % 100) << ' ';
struct { bool operator()(int x) { return x % 2; } } op;
n = remove_if(a, a + n, op) - a;
cout << "\nрезультат: \n";
for (int c = 0; c < n; ++c) cout << a[c] << ' ';
cout << '\n';
delete[] a;
}