Кристина

что за программа EasySaver B9? для чего она нужна?

Ев
Евгений

Information of EasySaver
EasySaver is developed by 株式会社アイ・オー・データ機器 and is used by 13 users of Software Informer. The most popular version of this product among our users is 1.0. The names of program executable files are EasySaver.exe, ESavTracer.exe and eslite.exe. The product will soon be reviewed by our informers.

надеюсь все понятно

Sergey

EasySaver B9
Простая и эффективная программа для очистки реестра Windows от ошибок, а так же ненужных и устаревших записей реестра. Повысьте быстродействие компьютера, его надежность и стабильность.

Ев
Евгений

забудь не нужна вообще