Vlad Online

помогите решить задачу из геометри

Знайдіть обєм правильної чотирикуої піраміди якщо діагональ квадратащо лежить в основі даної піраміди, дорівнює її бічному ребру довжина якого 6 см

Твірна конуса утворює з висотою кут альфа. Знайдіть обєм конуса якщо твірна = m

Знайдіть площу повної поверхні циліндра утвореного обертанням прямокутника сторони якого = 6 і 4 см навколо меншої сторони

Любовь Колтунова

ЕСЛИ ПОНИМАЕШЬ ПО-РУССКИ. ТО ВОТ ЗАМЕЧАТЕЛЬНЫЙ СПРАВОЧНЫЙ САЙТ- ПОШЕЛ В СТАРШИЕ КЛАССЫ. ТАК НЕЛЬЗЯ Ж УНИЖАТЬ РЕШЕНИЕМ за ТЕБЯ.. .
http://www.fxyz.ru/формул ы_по_геометрии/объемные_тел а/