Юрий Эртелев

подскажите как решать задачу по статистике ?

Задача 2.
3 метою вивчення продуктивності чотирьох типів верстатів, які виконують одні й ті ж
операції, була проведена 10%-на типова вибірка з відбором одиниць пропорційно чисельності
типових груп (усередині груп використовувався метод випадкового безповторного відбору) .
Результати вибірки представлені в таблиці:

Таблиця
Тип верстата 1, 2, 3, 4
Кількість відібраних верстатів: 10,20,30,10
Середня кількість деталей виготовлених
на верстаті за годину роботи, піт. : 400,500,600,550
Середнє квадратичне відхилення, піт. 35,15,40,60

З ймовірністю 0,954 визначити межі, в яких знаходиться середня кількість деталей, вироблених
на одному верстаті за 1 годину роботи всій сукупності верстатів.
хобби обучение общение

я начал решать так Загальна вибіркова середня кількість деталей виготовлених за 1 годину
х= (10*400+20*500+30*600+10*550) / 70 = 535,71 дет.

Сухроб Эгамбердиев

по-русски напишите.