Baсилий

Переведите предложения на английский пожалуйста

Я женился чрезвычайно ненаучным способом. Она была чудо как хороша. Прелесть, что за девушка. Я влюбился с первого взгляда, и к моему изумлению она была согласна выйти за меня замуж. Через неделю стало ясно, что мы не подходим друг другу.

Татьяна Семенец

I married very unscientific way. It was a miracle as well. The beauty of that for a girl. I fell in love at first sight, and to my surprise she agreed to marry me. A week later, it became clear that we were not right for each other.

Евгения Карпеченко

I married very unscientific way. It was a miracle as well. The beauty of that for a girl. I fell in love at first sight, and to my surprise she agreed to marry me. A week later, it became clear that we were not right for each other