Юрок Сергеевич

Мне приходит письмо от Undelivered Mail Returned to Sender (текст ниже) что делать? как ето исправить?

This is the mail system at host s64-67.furanet.com.

I'm sorry to have to inform you that your message could not
be delivered to one or more recipients. It's attached below.

For further assistance, please send mail to postmaster.

If you do so, please include this problem report. You can
delete your own text from the attached returned message.

The mail system

: host mxs.mail.ru[94.100.176.20] said: 550 Message was not
accepted -- it contains invalid headers. More specially, 'From:' header
must match user you are sending mail from. See
http://help.mail.ru/mail-help/mailer/popsmtp for details. (in reply to end
of DATA command)

Reporting-MTA: dns; s64-67.furanet.com
X-Postfix-Queue-ID: A7F00499BC
X-Postfix-Sender: rfc822; Dgin43@mail.ru
Arrival-Date: Fri, 3 May 2013 21:36:14 +0200 (CEST)

Final-Recipient: rfc822; Dgin43@mail.ru
Action: failed
Status: 5.0.0
Remote-MTA: dns; mxs.mail.ru
Diagnostic-Code: smtp; 550 Message was not accepted -- it contains invalid
headers. More specially, 'From:' header must match user you are sending
mail from. See http://help.mail.ru/mail-help/mailer/popsmtp for details.

Елена Завьялова

может больше 30 мб отправляете (лучше вообще меньше 19)

Настена Колесникова

Домена s64-67.furanet.com нет или недоступен. И соответственно все ящики на нем тоже