Галина Унанян

нужно решение задачи по оборотным средствам

На основі наведених даних необхідно визначити норматив оборотних коштів на плановий період аналітичним методом і зміну нормативу в плановому періоді, якщо: сукупний норматив оборотних коштів на початок планового періоду становить 680 тис. грн, у тому числі норматив, що безпосередньо не залежить від обсягу виробництва, — 220 тис. грн.
Випуск товарної продукції за повною собівартістю у звітному періоді становить 6900 тис. грн, а у плановому, відповідно, — 8142 тис. грн;
Крім того, у плановому періоді передбачається сповільнення оборотності оборотних коштів на 6 %.

Юля

переведите сначала на русский язык...