Оксана Пишонина

ЗАКОН УКРАЇНИ Про судоустрій і статус суддів

Розділ XII. ПРИКІНЦЕВІ ПОЛОЖЕННЯ
(....[ссылка заблокирована по решению администрации проекта]...)
"Стаття 221. Місцеві господарські та адміністративні суди, апеляційні суди, вищі спеціалізовані суди та Верховний Суд України
Следующая "Стаття 21. Автоматизована система документообігу суду"
У господарських судах функціонує автоматизована система документообігу, що забезпечує:

"Хозяйственный суд" выступает примером для всех судов общей юрисдикции? Я правильно понимаю ?