Яковлев Дмитрий

ТЕРМІНОВО!!!! Задача по сімейному і спадковому праву України!!!!

10 лютого 2011 р. державним органом реєстрації актів цивільного стану було розірвано шлюб між Павлом та Яною. Того ж дня Яна померла від серцевого нападу. Заповіту вона не залишила. Павло вважає, що він як спадкоємець першої черги має право на частину спадщини, яку залишила після смерті Яни, оскільки шлюб припинився внаслідок смерті одного з подружжя. Чи згодні ви з таким твердженням? Свою відповідь обґрунтуйте.

Игорь Игорь

НЕТ брак был расторгнут загсом не по тем основаниям....

Николай Таранов

Брак расторгнут, бывший муж не является наследником по закону.