Анастасия Пулькина

Украинский язык срочно!

пожалуйста, помогите. Нужно предложения заменит одним словом : Например, Учнi старших класiв - старшокласники.
1.Авацiйна база
2, Автомобильный транспорт
3 стинна газета
4 ферма, на який вирощують птахив.
5 ликы що знижають жар
6 газета яка выходить щотижня
7 спорт из спуску з гир на лижах . Тут некоторые слова можно не менять Ферма, лiки, газета, спорт
Заранее, благодарность .

Анна Маркина

Авіабаза
Автотранспорт
Стінгазета
Птахоферма
Жарознижуючі
Щотижневик
Слалом - ?

Макс Б.v

1Авиация
2Автотранспорт
3стінівка
4птахоферма
6тижневик

Иван Ткаченко

Авіабаза, автотранспорт, стінгазета, птахоферма (хоча, швидше "птахофабрика"),

Папапа

авіабаза автотранспорт стінгазета птахоферма жарознижуючі тижневик слалом

Юля

2 автотранспорт
3 стингазента
4 птахоферма
5жаропонижающі