Бакмурат Сулайманов

Нужно сделать несколько заданий по украинскому языку очень срочно!!!!

Як правильно або краще? ?
-(В залежності, залежно) від виду документа;
-Перший (примірник, екземпляр) документа
-(завірити, засвідчити) документ підписом
-документи (виконують, здійснюють) (офіційну, офіціальну) та ділові функціі
-реквізити (розміщені,розташовані) у певній послідовності
-бланки (містять, вміщують) трафаретний текст
Виправ мовностилистичні помилки:
-На це вона не раз наголошувала, що наші взаємовідношення-дружні;
-Вони не обізнані в достатній мірі з історіі и з географією;
-П. єса Наталка Полтавка пройнята великою любов, ю і вірою до людей;
-Маю надію сподіватися, що наша шкільна вистава принесла вам приємні хвилини;
-Свої вірші і твори він присвятив для природи рідного краю.
І хоч небагато твір-роздум-"Як ліки не завжди приємні,так і істина буває сурова"(Сковорода)

а помочь просто нельзя???? нет?? ?
зачем хоть что-то помочь, человеческая помощь, не?? ?
и полюбому сами жалуетесь, что люди злые и все только за деньги в этом мире

Алена Колесникова

Так сделай в чем вопрос.

P.S. Я что ли за тебя буду делать, а ты хорошую оценку и похвалу получишь, нетушки
За все мальчик нужно платить в этой жизни

Наимджон Джураев

я могу сделать за большую сумму