Зафари Ильяс

УКРАИНСКИЙ ЯЗЫК 6-класс!!!! ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА, НА ЗАВТРА СРОЧНО НУЖНО!! ЗАРАНЕЕ СПАСИБО)

Допожіть будь ласка! Мені треба написати 6 речень з займенниками, я вже написала, але мені их треба розкласти, ДОПОЖІТЬ НА ЗАВТРА ТРЕБА! Речення: Півдня вона нудьгувала лежачи.
2.Біля хати виднілось щось біле.
3.Олена не ховала своїх вузькуватих очей і цим пробуджувала надію.
4.Весь день лив дощ, зливаючи густий пил з доріг.
5.Григорій все своє життя допомагав бідним-для нього це свята справа.
6.Він нічого не міг придумати, для нього ніщо не існувало.
ВЕЛИКЕ СПАСИБІ!;)

Роберт Усманов

Зачем мне холодильник если я не курю ?

Анастасия Владимировна

Сейчас очень прекрасное время что есть Интернет Пожалуйста зайдите на этой поищите шестой класс украинский язык домашнее задание ответы