Ив
Иван

Помогите с украинским языком. Заранее спасибо!!!

Спешить спочатку речення з невiдокремленими дієприкметниковими зворотами, а потiм - з вiдокремленими. Поставте, де треба, роздiловi знаки.

1. Серед хати стояв застелений билою скатертиною стiл. 2. Вербовi кiльки колись густо повтикуванi в землю стали високими вербами. 3. Вузькi глибокi щiлини темнiли внизу вкритi тiнню i манили до себе чарiвною свiжiстю i прохолодою. 4. Вiд високої скелi починався рiв обсаджений густою дерезою. 5. Ставок обсаджений густим кучерявим верболозом був схожий на зелену пiдкову.

Serdar Ozturk

1. Серед хати стояв застелений білою скатертиною стiл. 2. Вербовi кiлки, колись густо повтикуванi в землю, стали високими вербами. 3. Вузькi глибокi щiлини темнiли внизу, вкритi тiнню, i манили до себе чарiвною свiжiстю i прохолодою. 4. Вiд високої скелi починався рiв обсаджений густою дерезою. 5. Ставок, обсаджений густим кучерявим верболозом, був схожий на зелену пiдкову.