Aziz S

Як знайти прискорення, з яким рухається тіло, що вільно падає без початкової швидкості? Які величини для цього необхідо

Николай

із формули h = g*t квадрат/2. g = 2h/t квадрат

Ленка Пичугина

із формули h = g*t квадрат/2. g = 2h/t квадрат. А взагалі його знаходити не потрібно, так як в даному випадку має місце вільне падіння. При вільному падінні g = Const = 9,8 м/сек в квадраті