Галчонок Горященко

установил феникс и проблемма

Установил Феникс включаю и выдаёт ошибку Install a Nokia dongle and try to start application again что делать?

а драва устанавливать надо?

у меня windows7 x64

Елена Санатуллина

Мабуть, ти відступив від інструкції під час установки, перекладаю: встановіть "донгл-КЛЮЧ" (він є в архіві з "Фенікс") і перезапустіть программу. Або ж погано підчистив комп. від зайвих драйверів, або щось не правильно встановив. Спробуй видалити "Фенікс, " очистити комп. від "сміття" і встановити його заново.