Ann __

помогите написать письмо )))

… and as usual I’m looking forward to Valentine's Day. But some of my friends say it's just an excuse for shops to make loads of money.
Are you sick of Valentine's Day? Does all this talk of love make you feel sad rather than happy? Do you send cards to somebody on that day?
I’d love to hear your opinion.
Yours,
Molly

нет ))) ответ на письмо

Сережка Дидковсий

Здравствуйте, все пользователи Майл. ру !
спасибо вам, что делаете за меня весь год уроки, я вырасту отличным специалистом :
буду переводчиком с китайского на нижегородский

Алина

тебе на русский? ? если на русский пиши в яндекси англо русскй переводчик копируй письмо и всё