Тимур Галиев

Чим міг бути викликаний остеомієліт (запалення кістки ноги та мязів навколо кістки)?

Приблизно 2 місяці тому почала боліти нога, спочатку боліла в одному місці, але з кожним днем біль розповсюджувалась вздовж ноги, звернулись в лікарню, там поставили діагноз остеомієліт, призначили лікування (капання, уколи, таблетки, компреси) нащастя біль пройшла. Мені цікаво чим я могла спровокувати хворобу? (нога здорова, переломів, тріщин ніколи не було) , але займалась спортом, робила розтяжки на шпагат, качала прес, віджималась, перед тим як почала боліти нога ходила в сауну. . Можливо хтось зіштовхувався з потібною ситуацією, чи знає чим я могла споровокувати хворобу, скажіть. Просто нехочу знову наступати на тіж граблі... Наперід Дякую!

Станислав

обычно травма