Вася

За якої умови виконуватиметься закон Гука...

За якої умови виконуватиметься закон Гука, якщо внаслідок збільшення механічної напруги в k разів відносне видовження зразка збільшилося в z разів?

Валентин

За умови k = z, оскільки закон Гука має вигляд простої пропорційності: у скільки разів збільшується механічна напруга, у стільки ж разів збільшується і відносне видовження зразка.