Pucca Kim

Яке визначення передає сутність дедуктивного методу пізнання?

а) висування гіпотез та їх перевірка на фактах, б) вимушене спрощення обєкту, що досліджується, для поглибленого вивчення його окремих сторін, в) проведення лаболаторного експериментун на основі якого формується певна залежність між економічними явищами

Анна Касаткина

Опять им своей незалежной мало, сюда тычутся

Александр Васильев

Напишите еще раз но только на Русском

Екатерина Трубицына

Правильный ответ - а).