Танечка

Who really lives in England or America?

I want to write and speak english, but i think that It is impossible without practice.
Sorry, if a text have mistakes, my english very, very bad. I just want make a friends in England or America. BUT if you speak english good.. write!

p.s. Maybe you have a wabsite that would help improve English?

Татьяна Роман

а почему бы просто на любой англоязычный форум не зайти или на аналог ответов в гугле?
нужно с носителями языка практиковаться, а не здесь.

Yulia Romanova

Who DOES really lives in....