Петр Петров

как читаеться этот текст по англ. правильно

I’m really optimistic about the future. Just think about the progress in different areas. Everything is changing so quickly. I think it’s going to be the age of communication. Scientists and computers are going to control everything. Medicine, electronic technology, space discoveries have developed so fast. I think the next century could be a really interesting time.

Igor Zinevich

http://translate.google.com/#en/ru/I’m really optimistic about the future. Just think about the progress in different areas. Everything is changing so quickly. I think it’s going to be the age of communication. Scientists and computers are going to control everything. Medicine, electronic technology, space discoveries have developed so fast. I think the next century could be a really interesting time.

нажмите на звук/play - и текст будет прочитан

Анастасия Ускова

так прабульна и четаеться

Наталья Бакалова

Позвоните мне, и я вам прочитаю. Только не представляйтесь своим псевдонимом - я могу не понять, что имеется в виду, и поверить. А потом будет душевная травма на всю жизнь.

Руслан

Что делаеТ? ЧитаеТСя. )
Что делаТЬ? ЧитаТЬСя.