Екатерина Нестерова

HELP! Как перевести?

Там было все- хороший сценарий, харизмитичный актеры и много крови. Ей не понравился фильм и она начала сместься и громко говорить, но я остался спокоен. Но она все продолжала и продолжала. Вскоре она начала раздражать меня и все на нась косились, ведь мы сидели вместе. Надо было ее успокоить. В общем я вылил на ее свою колу и убежал. Больше мы не виделись

На англ яз

Дмитрий Доркин

There was everything there - a good scenario, charismatic actors and lots of blood. She disliked the movie and soon she started laughing and speaking loudly, but I remained calm. Soon she started to annoy me and everyone were starring at us because we were sitting side by side. I needed to calm her down. In general, I poured her with all my cola and ran away. We haven't seen each other anymore.

Василий Зайков

There was all-good script harizmitichny actors and a lot of blood. She did not like the movie, and she began to displace and speak loudly, but I remained calm. But it goes on and on. Soon she started to annoy me and everyone on nas askance, as we sat together. We had to calm her down. So I poured her a Coke and ran away. The more we have not seen

Ирина Нуйкина

Перевести текст?