А-
Алексей -4444444

Химия. 8 класс. Контрольная работа.

1)Напысаты структурны та електронны формулы, визначыты ступени окмснення, тип химичного звязку, тип кристаличного граткы для сполук, формули яких. Cl2,SiH4, KBr, F2 PH3,Na2S.
2)Здийсныты пертворення для окысно-видновных реакций добраты коефициент методом електронного балансу:
Zn---ZnCl2----Zn(OH)2---ZnO----Zn----ZnSO
HNO3+S----NO2+H2SO4+H2O
Cl2---HCl---CuCl2---Cu(OH)---CuO---Cu
P+HNO3----HPO3---NO2+H2O
3)Скласты електорнни ривння до схем, знзначыты процесы окыснення и водновлення:
а) N2----NH3 а) NH3----NO
б) Fe+2----Fe+3 б) Fe+3----Fe0

Мария

хим знаки знакомы а слова нет!