Юлия Магутнова

Помогите решить задачу плииииз)

16-річний Петро Заїка перед тим, як одержувати паспорт, звернувся до міського відділу реєстрації актів цивільного стану із заявою про зміну прізвища із "Заїка" на "Зайка", оскільки дуже комплексував з приводу свого прізвища. Відділ реєстрації актів цивільного стану відмовив йому, мотивуючи це тим, що П. Заїка не сплатив державного мита і ні подав довідки з органів внутрішніх справ про те, що він не перебуває у розшуку і щодо нього не ведеться слідство.
П. Заїка не погодився з такою відмовою і звернувся до адміністративного суду з позовом про зобов'язання відділу реєстрації актів цивільного стану змінити його прізвище. Адміністративний суд повернув позовну заяву у зв'язку з тим, що П. Заїка не має адміністративної процесуальної дієздатності, оскільки не досяг повноліття.
П. Заїка звернувся до юридичної клініки за консультацією.
Чи належить справу розглядати за правилами адміністративного судочинства?
Чи правильно вчинив суд, повернувши позовну заяву П. Заїки?
Порадьте П. Заїці, як йому діяти далі.

Алексей

Хохлы. . на русском пишите. . это русский проект.