Юр
Юрий

10 клас. Физика. Семестровая контрольная, или очень нужна помощь

1.Кисень займає об'єм 0,2 м кубічних при температурі 300 К і тиску 3*10 в четвертій степені ПА. Якою є маса кисню?
2.температура повітря підвищилася від 10 до 20 градусів цельсія. У скільки разів змінилася відносна вологість, якщо густина водяної пари в повітрі не змінилася?
3.Яку роботу виконує повітря масою 0,16 кг при ізобарному нагріванні на 12 градусів цельсія?
4.Двигун моторолера розвиває потужність 3,3 кВт при швидкості 58 км\год. Скільки км проїде моторолер, витративши 3,2л бензину, якщо ККД двигуна 20%?

Vitalie Onceanu

1) майже 80 г.

Денис Петроченков

Нужна помощь в решении задачи по физике 8 класс
(двигун моторолера працює 1,25 годин, спалив топлива 2,5 кг знайти ККД )