Наталья Голубкова

Робота в интернете с зарплатой около 2500 грн. в месяц

ДОБРИЙ ДЕНЬ! Відразу, все це не видаляйте - насправді класна річ, почитайте - зараз або на дозвіллі, переспіть з новими думками на цей рахунок і там як знаєте. Якщо у Вас є бажання заробити, не вкладаючи багато грошей Але для цього потрібно добре попрацювати близько тижня по кілька годин на день. Ви можете заробляти в залежності від ваших зусиль. Я не пропоную Вам роботу "складача тексту" (із серії "вишліть нам 50 грн на гаманець, а ми вам надішлемо відскановані тексти") і не пропоную вкладати гроші в сумнівні підприємства - ось це справжній обман! Люди хочуть працювати в затишній обстановці будинку - ось чому вони відгукуються на подібні оголошення. Це - дійсно РЕАЛЬНИЙ заробіток в Інтернеті. Дочитайте до кінця цю статтю, приділіть всього кілька хвилин, ви нічого не втратите, читання ще нікому не зашкодило! Я Вас запевняю, ваше матеріальне становище різко покращиться, ЯКЩО ТІЛЬКИ ВИ цього захочете! Я пропоную Вам тему заробітку, до якої й сам ставився спочатку скептично. Але на відміну від багатьох подібних пропозицій - ЦЕ ДІЙСНО ПРАЦЮЄ. Розумію, з якою недовірою Ви це читаєте - але продовжуйте, прошу, дочитайте статтю до кінця. Натрапив я на це, абсолютно випадково, коли шукав роботу для додаткового заробітку, знайшовши статтю, в якій говорилося, що МОЖНА ЗРОБИТИ ТИСЯЧІ ГРИВЕНЬ ЗА ПАРУ ТИЖНІВ ПРИ ВКЛАДІ ВСЬОГО 18 грн. Я подумав, що це чергова фішка для лохів, але вирішив все-таки дочитати до кінця і дізнатися, що за «лохотрон» там пропонують. Протягом 2-х днів я зареєструвався на більш ніж на 100 бізнес-форумах і безкоштовних дошках оголошень. Минув тиждень, заглядаю в свій Інтернет гаманець, і вгадайте ЩО! ! Надходжень ніяких немає, взагалі! А інші учасники пишуть, що за тиждень заробили хто по 80 грн, хто по 40 грн. Пиши-пропало, подумав я, потрапив у черговий лохотрон, бажаючи заробити за пару тижнів тисячі гривень. Ну я кинув це заняття, так і не дославши своє оголошення до 200 форумів. Ще через тиждень (заради цікавості) заглянув у свій Інтернет гаманець. Дивлюся, усього одне надходження - 3 грн. Та, думаю, справа не варта уваги, випадково найшовся такий же наївний, як і я. Ще через два тижні я все-таки знову відкрив свій Інтернет гаманець, а в ньому вже близько 104 грн. Звідки? Незрозуміла картина, але однаково за 1 місяць 100 грн. Це дуже мало, як пишуть попередні учасники - вони за 1 місяць заробили 2500 грн. І раптом після 1 місяця почалося найцікавіше: на мій гаманець стали приходити гроші КОЖЕН ДЕНЬ, ще через 2 тижні на моєму рахунку вже було більше 3000 грн. Після цього я відправив свої оголошення ще більш ніж на 150 форумів. Результат був приголомшливий.
ВАШ ВНЕСОК СКЛАДАЄ ВСЬОГО 18 грн. ВАЖЛИВО ЦЕ НЕ ОБМАН І ПРИ ЦЬОМУ ВИ НІЧИМ НЕ РИЗИКУЄТЕ, АЛЕ ЦЕ ПРАЦЮЄ! УВАГА! ПРОЧИТАЙТЕ ЦЕ КІЛЬКА РАЗІВ! Додержуйтеся інструкцій у ТОЧНОСТІ і 5000 грн. І БІЛЬШЕ будуть Вашими протягом двох місяців! ОСЬ ТІ САМІ 3 КРОКИ ДО УСПІХУ: 1. Зареєструйтеся у системі webmoney. 2. Необхідно перевести по 3 грн. 15 коп. (15 коп. Знімається службою перекладу за здійснення операції) на 6 пропонованих нижче WMU рахунків.
1 - U257187930358
2 - U399032966161
3 - U340122220260
4 - U256752926921
5 - U901234158945
6 - U549371699452
ПОВТОРЮЮ, щоб отримувати дохід, необхідно відправити НА КОЖЕН із цих 6 гаманців по 3 грн. 15 коп - інакше, мережними модераторами webmoney - гаманців, ви просто не будете включені в систему і не зможете зняти дохід. Тепер УВАГА! Після того, як Ви виконали КРОК 2, скопіюйте до себе на комп'ютер весь цей текст від початку до кінця. У скопійованій статті видаліть зі списку гаманців ПЕРШИЙ (ВЕРХНІЙ) гаманець і перемістить 2-ий гаманець на місце 1-го, який Ви стерли, 3-ий - на місце 2-го, 4-ий - на місце 3-го, 5 - ий - на місце 4-го, 6-ий - на місце 5-ого! А у 6-ий номер, який виявився порожнім, впишіть НОМЕР Вашого гаманця! Розміщення цієї статті на 200 форумах, навіть на найменш відвідуваних, ГАРАНТУЄ Вам дохід у 5 000-10 000 грн. ЦЕ МІНІМУМ!

Люба Якуничева

Действительно, старый развод. И еще - на твоем тарабарском языке вообще ничего непонятно.

Роман Феденко

ты опоздал с этим лохотроном лет на 8.))))