Ольга Легачёва

Скільки коштує золото в Польщі. Цікавить ціна за грам готового виробу в ювелірному магазині.

Такі вичерпні відповіді. Юля якщо Вам це потрібно то візьміть і "ПЕРЕВИДИТЕ", я так розумію відповіді у Вас і так немає. А щодо Олега, то мене найменш цікавило коли він там бував, і що його цікавило. ЯКОГО ХЕРА ПИСАТИ ЩОБ ПИСАТИ?? ? ВІДПОЧИВАЙТЕ.

Ирина Климова

Извените, а можно пожалуйста не на украинском, а на русском ( Перевидите через переводчик)

Михаил Волков

А біс його маму знає. Коли я бував у Польщі, що мене найменш цікавило - то ювелірні вироби.

Aaaa Aaaa

Світланочка, поїдемо на вихідні у Польщу, там і побачимо.