Люба Пинчукова

Проблема с С#. Нужны коды таких, не очень сложных заданий.

1 Знайти суму від'ємних елементів матриці, розташованих вище головної діагоналі.
2Замінити нулями всі діагональні елементи квадратної матриці крім елемента, розміщеного на перетині діагоналей (головної та допоміжної).
3 Перевірити, чи є дана квадратна матриця симетричною відносно допоміжної діагоналі.
4 Задана дійсна матриця розміру NхМ. Знайти середнє арифметичне кожного з стовпчиків.

Александр Косов

1.

using System;

class Program {
static void Main() {
int[,] a = new int[5, 5];
var rnd = new Random();
Console.WriteLine("matrix:");
for (var r = 0; r < 5; ++r) {
for (var c = 0; c < 5; ++c) Console.Write("{0,4}", a[r, c] = rnd.Next(-50, 50));
Console.WriteLine();
}
var s = 0;
for (var r = 0; r < 5; ++r) {
for (var c = r + 1; c < 5; ++c) if (a[r, c] < 0) s += a[r, c];
}
Console.WriteLine("result: " + s);
Console.ReadKey();
}

2-4. Слишком много "вопросов" для одного вопроса.

Хасан Неизвестно

вибачте, я не знаю українську мову