Ирина Марчук

Питання по цивільному кодексу України

Згідно цивільному кодексу України Розділом || Главою 4 Статтею 35 Надання повної цивільної діє здатності особі яка зареєстрована як підприємець, але яка є неповнолітньою, з 16 років надається повна цивільна діє здатність. Тобто чи можу я, наприклад керувати автомобілем з 16 річного віку ?

Антон Суворов

пожалуйста, если пишем на украинском, то к Ю (баной) , а может быть и Ё(...) тимошенко, а не на русскоязычный мир