Александр Николаев

задача цивільне право

Розглядаючи цивільну справу про стягнення збитків, суд ухвалив заочне рішення на підставі наявних у справі доказів, оскільки відповідач Ткачук на судове засідання не з`явився, був належним чином повідомленний про судове засідання і від нього не надійшло повідомлення про причини неявки. Позивач заперечував проти процедури заочного провадження, що було зафіксовано в окремій заяві, яка була приєднана до матеріалів цивільної справи.
Чи порушив сул першої інстанції норми процесуального права у цій ситуації?
Чи має право оскаржити заочне рішення позивач?
Складіть проект заяви до суду про прегляд заочного рішення.

Валерия

А открыть ГПК слабо юрист? 🙂
1) Стаття 224 ЦПК.
2) Конечно.
3) это уже сам=)
Учи матчасть двоечник или потом будешь вместо зарабатывания 3-5к вечнозеленых американских енотов зарабатывать 300-500 гривен подметанием дворов=)