Геннадий Солодов

база данных оптовый склад

1.Створіть базу даних «Оптовый склад» , що складається з чотирьох таблиць з наступною структурою (вказана назва таблиці та список полів, з яких вона складається) :
Склад – код товара, количество, дата поступления.
Заявки –код заявки, название организации, код товара, требуемое количество.
Товары – код товара, название товара, срок хранения.
Отпуск товара –код заявки, код товара, отпущенное количество, дата отпуска товара.
2.Заповніть таблиці відповідними даними. Кожна таблиця повинна містити 5-6 рядків.
3.Створіть зв’язки між таблицями.

Светлана

И в чем у Вас возникло затруднение?