Ан
Анна

Как сказать по английски: Прости, я из России и пока учу английский. Я тебя не понимаю..

Лариса Свистушкина

I'm sorry, I'm from Russia and I am still learning English. I don't understand you.

Ел
Елена

I'm sorry, I'm an idiot of Russia and while teaching English. I do not understand ..

Николай Воскобойников

Скажи просто
sry, i bad know english. i'm from Russia

Марина Давыдова

ай эм раша ай нот ду ю спик инглиш

Катюша Федосеева

только sorry, not sry

Св
Светлана

I'm sorry, I'm from Russia, and while I learn english....So I don t understandyou ..

Анна Горячева

Sorry,,I from Russia and while account english.I you do not understand..

Дмитрий

Sorry, I don't understand you. I from Russia. I learn English now

Павел ____________

Sorry, I'm from Russia and while I study English. I don't understand you ..