Александр Савинов

найдавнішу бібліотеку Київської Русі

було засновано найдавнішу бібліотеку Київської Русі, яка нараховувала понад 500 томів і була на той час найбільшою у світі. За якого князя вона була створена і де?

Артур Ооо

*****

Найдавніші рукописні книги - Бібліотека української літератури
www.ukrlib.com.ua/sochm/printout.php?id... -Перевести эту страницу
Основою мови Київської Русі була жива давньоруська мова. Найдавнішими рукописними пам'ятками є Остромирове Євангеліє, Початковий літопис.

*****

Всесвітня історія становлення бібліотечного соціального інституту
www.referatcentral.org.ua/procedure_load.php?
Найдавніші бібліотеки виникли у феодальних державах Кавказу, Середньої Азії і Київської Русі. Ранньофеодальні держави славилися високим рівнем.

*****

Школа та освіта в Київській Русі у XI-XII ст - Myrefs.org.ua
myrefs.org.ua/index.php?view=article&id... -Перевести эту страницу
Створення шкіл та поширення освіти в І половині ХІ ст. у Київській Русі. 2. Школа та ...Найдавніші пам'ятки педагогічної літератури. 4. ..Ото ж, створена Ярославом Мудрим бібліотека – перша – в Русі – нараховувала 500 книг.

*****